Pani Ewa, Radom

Olen järjepideva toidulisandite tarbimise poolt

„D-vitamiin on minu ellu põhjusega tulnud. Poolas on meil Looduslikule D-vitamiinile vähene juurdepääs. Me ei veeda piisavalt aega päikese käes ja kasutame päikesekaitsekreeme. Meil on liiga palju negatiivseid faktoreid, mis mõjutavad D-vitamiini tootmist, ja see on nii oluline vitamiin! Niisiis otsustasin D-vitamiini lisaks võtma. Ma ei tee täpseid vaatlusi, kuid tunnen, et olen energilisem kui varem ning ka külmetushaigusi on harvem.”

Ewa, Radom
Pani Barbara, Elbląg

See on suurepärane bränd

“Tarbisin D-vitamiini talvel. Praegu ei kurda ma jõu puudumise üle. Olen füüsiliselt väga aktiivne. Usun, et toidulisandid on hädavajalikud ja toetavad minu heaolu. Soovitan seda sageli teistele, sest nende võtmine toob kasu kehale ja vaimule. Olen testinud paljusid toidulisandeid ja jõudsin järeldusele, et Natural Pharmaceuticals sobib mulle kõige paremini. See on suurepärane kaubamärk! Lisaks on nad tegu Norra kaubaga, mis tuleb vaid kasuks.”

Barbara, Elbląg
Pani Elżbieta z Mamą, Stok Lacki

Räägin kõigile D-vitamiinist

„Ma tugevdan oma keha looduslike farmaatsiatoodete – toidulisanditega. Räägin kõigile D-vitamiinist. Minu ema, lapsed ja tütretütred kasutavad seda toidulisandit. Usun, et kõik peaksid pärast 25. Eluaasta täitumist oma keha sel viisil toetama. Nüüd tasub enda eest hoolitseda, et saaksite nautida igat päeva.”

Elżbieta koos ema Stok Lackiga
Jah, soovin tasuta* D-vitamiini aastavaru saada.

*Maksate vaid saatekulu 2,49 EUR

VitaSolaris® D3
See veebilehekülg kasutab küpsiseid. Seda lehte kasutades nõustute nende kasutamisega. Lisateave