10 aastat Norra kvaliteeti Euroopas!

Natural Pharmaceuticals grupp on kümme aastat eurooplasi toidulisanditega toetanud. Kui esimene tellimus 2010. aastal tarniti, ei julgenud töötajad ega juhtkond unistada taolisest dünaamilisest kasvust. Nüüd kasutab Natural Pharmaceuticals tooteid üle kahe miljoni inimese, sealhulgas need, kes on meilt juba kümme aastat regulaarselt toidulisandeid tellinud. Mis on ettevõtte edu võti?

Norrast Eestisse

Natural Pharmaceuticals grupp on Norra kvaliteedi sümbol Eesti turul. Pakutavate toidulisandite valemid töötatakse välja Norras ja kogu tootmine toimub eranditeta seal. Kõik tooted põhinevad dokumenteeritud ja sageli patenteeritud koostisosadel. Esmatähtis on kõrge kvaliteet.

Office Natural Pharmaceuticals

Norra ettevõtte Natural Pharmaceuticals jaoks oli see kogu Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni dünaamilise kasvu kümnend.

Pidev areng, lai portfell

Vaatamata väljakujunenud positsioonile ei saa öelda, et Natural Pharmaceuticals grupp oleks turuliidriks olemise pingutused lõpetanud. Euroopas registreeriti 2019. aastal müügimahuks peaaegu 70%. Me kindlasti ei piirdu sellega. Seoses ettevõtte arenguga laieneb ka meiega koostööd tegevate inimeste rühm.

Praegu töötab Natural Pharmaceuticalsi heaks erinevates piirkondades juba ligi 50 inimest ja see number kasvab pidevalt.

Natural Pharmaceuticals Group tegutseb omega-3-rasvhapete (sh lastele mõeldud omega-3-rasvhapped), liigeste, eesnäärme toidulisandite ning vitamiinide ja mineraalide komplekside segmentides. Brändi pakutavate toodete põhivalikus on suure Omega-3-hapete sisaldusega toidulisandid. Nende seas on selge liider OmegaMarine Forte+, mis esimese Omega-3 toidulisandina maailmas Norra ORIVO sertifikaadi, kinnitades selles sisalduva lõheõli päritolu. Aastal 2019 lisandus Natural Pharmaceuticals portfelli liigeste toidulisand FlexiMed ja meie ettevõtte kliendid võtsid selle väga hästi vastu.

Jonas Törnquist

„Võtsime Norrast parima ja rakendasime seda Kesk- ja Ida-Euroopa turgudele, tunnustades ja austades iga riigi eripära. Meie äri alustaladeks on kvaliteetsed toidulisandid, mida tarnitakse klientidele ülimugaval viisil - otse koju.”

Jonas Törnquist, Natural Pharmaceuticals Groupi tegevjuht.

Tarbija – lõplik otsustaja

Kvaliteet on Natural Pharmaceuticalsis esikohal. Garanteerime selle igale kliendile. Sünergia meie brändi ja kliendi vahel on toiminud juba aastaid.

2 mln clients

Euroopas usaldas seda kaubamärki üle kahe miljoni kliendi! Alustasime kümme aastat tagasi Poolas ja oleme täna aktiivsed ka Eestis, Horvaatias, Sloveenias ning Leedus, Lätis ja Ungaris.

Paljud auhinnad, mille on välja andnud kõige olulisemad hindajad – tarbijad.

Eetika ja sotsiaalne vastutustundlikkus

Natural Pharmaceuticals grupi jaoks on viimased kümme aastat tähendanud pidevat kasvu, kvaliteetsete tooteportfellide loomist, kliendist hoolimist ja teiste abistamiseks mõeldud algatuste toetamist. Üks projektidest, milles ettevõte Poola turul osaleb, on UNICEFi loodud programm "Südamega ettevõte". Projektis osalejate tehtud annetused toetavad maailma vaeseimate piirkondade lapsi. Ettevõte toetab kampaaniat igal aastal, uskudes, et koos saavutame rohkem.

Toidulisandite müümine on ka omaette vastutus. Lõppude lõpuks on see klientide tervisliku eluviisi toetamine. Toidulisandite turu standardite ühine mure on ettevõtte poliitika oluline osa.

*Maksate vaid saatekulu 2,49 EUR

See veebilehekülg kasutab küpsiseid. Seda lehte kasutades nõustute nende kasutamisega. Lisateave